FK Vsetín 8-0 TJ Spartak Valašské Klobouky

ObrazekHořelica 3, Starec 2, Zgarba, Lukáč O., Fojtík

ObrazekZubek,Nohavica,Lysák

Obrazek150

Dne 23.8 sehráli Muži 3.kolo na hřišti FK Vsetín.
Domácí byli od začátku aktivnější a již v šesté minutě nastřelil Třasoň tyčku Marcaníkovy branky. Hosté měli jedinou větší šanci v 10. minutě, kdy se nedohodli vsetínští stopeři a požár musel hasit na poslední chvili brankář L. Sedlák. V 19.minutě naservíroval přesný centr do pokutového území Kocurek, ale Starec ani Hořelica na míč nedosáhli. Druhý jmenovaný si však vše vynahradil v následujících minutách. V 21.min. po zahrávaném rohovém kopu Surovce a nacvičeném signálu vsítil hlavou téměř z brankové čáry vedoucí gól. O čtyři minuty na to uvolnil Třasoň Surovce, po jehož ideální přihrávce střílí Hořelica svou druhou branku. Po této brance se již prakticky do konce poločasu hrálo jen na jedné polovině, a to hostující. Vsetín předváděl velmi nápaditou hru, avšak dalšího úspěchu v první pětačtyřicetiminutovce už nedočkal.
    Ovšem velkou kanonádu spustil ihned po změně stran. Při prvním výpadu na branku Valašských Klobouk zaznamenal Hořelica třetí branku a dosáhl tak čistého hattricku. Oku lahodící akci předvedlo ve 52. min. duo vsetínských hráčů Třasoň – Hořelica, na jejímž konci byla střela Starce, jenž upravil vedení již na čtyřgólové. V 57.min. zahrával z hranice velkého čtverce Surovec přímý kop. Jeho střela byla sice dobře mířena, avšak hostující gólman svou svatyni před další brankou ještě bravurním zákrokem uchránil.Ale další kanonádě s chutí hrajících domácích již zabránit nedokázal. Běžela 65.min. hry, kdy po levé straně utekl střídající Doležel, přes O. Lukáče putoval míč ke zcela volnému Zgarbovi, který si do prázdné branky vychutnal svůj první střelecký zářez v barvách Vsetína a zvýšil na 5 : 0. To však ještě nebylo zdaleka vše. V této fázi utkání již existovalo na trávníku prakticky jedno mužstvo, a to domácí. V 71. min. s velkou chutí hrající Třasoň naservíroval míč mezi dvěma stopéry O. Lukáčovi, jenž slabou technickou, avšak přesně mířenou střelou, dosahuje šestého domácího úspěchu. Další, oku lahodící akci předvedl na straně domácích v 72. min. Starec, který téměř naslepo vybídl ke skórování obránce Fojtíka, proti jehož střele neměl Marcánik šanci – 7 : 0. No a konečně v 90.min. uzavírá celkový účet domácích osmou trefou Starec, na jehož střelu Marcánik téměř vůbec nereagoval.